Rossignol

Filtrování produktů
View products
Značky
značky
Štítek
Cenové rozpětí

Rossignol je ikonická značka na poli se zimním sportovním zbožím. Je zaměřená na všechny nadšené sportovce ať jsou to amatéři či profesionálové. Nabízí produkty pro sjezdové lyžování- lyže, boty, hole i pro běžecké lyžování - lyže, boty, hole, vázání. Rossignol úzce spolupracuje s nejlepšími sportovci a odborníky na vývoji nových a lepších produktů již více jak 100 let.

Když roku 1907 Abel Rossignol vybrousil první proužky dřeva, netušil, že o více než 100 let později bude jeho jméno skloňováno jako název jedné z nejvýznamnějších lyžařských značek na světě...
Od té doby se již hodně změnilo. Lyže s původním znakem galského kohouta ušly hodně dlouhou cestu, prošly spoustou novinek jak technologických, tak i designových, ale jedno zůstalo stejné. Stále jsou na špici mezi vítězi Světového poháru. Důkazem byl i loňský ročník Světového poháru v biatlonu, kde Martin Fourcade viditelně dominoval a Marie Dorin-Haberová a Dorothea Viererová svým soupeřkám daly také pořádně zabrat. Na sjezdových lyžích vybojovali křišťálový glóbus pro změnu Frida Hansdotter a Henrik Kristoffersen.
Od doby vzniku firma Rossignol rozšířila svůj sortiment o lyžařské boty, sportovní oblečení a doplňky. Neustále se snaží dle nároků svých zákazníků a zpětné vazby sportovců výrobky zdokonalovat tak, aby byl Váš požitek z lyžování jednoduše nezapomenutelný.

Potřebujete poradit?

Naši profesionální technici Vám odborně poradí a doporučí pro Vás to nejlepší.