Sigma

Filtrování produktů
View products
Značky
značky
Štítek
Cenové rozpětí

Německá firma elektronických hraček na kolo vznikla již v roce 1982. Sigma sport je značkou německého elektro – průmyslu. Německý vizionář Klaus - Peter Schendel přichází s prvním modelem computeru, který dostává název Cyclecoach. V dobách kdy byly počítače o velikosti haly ve fabrice, v roce 1986 postoupila firma s vývojem. Mohla tak světu představit model Velostar. Ten byl významný tím, že dokázal zobrazovat hodnoty, jako jsou srdeční tep nebo kadence.

Od roku 1997 Sigma sport rozšiřovala své portfolio a přidávala osvětlení na kola. Jejich nabídka budila v Německu okamžitý zájem. Mezi computery však vývoj nikdy nespí, a tak Sigma sport mezi lety 2005 - 2006 přichází s bezdrátovými přenosy, známé pod zkratkou DTS.

To plynule navazuje na vydání nových sérií computerů Rox a to v roce 2008. V roce 2014 Sigma sport vydává první fitness hodinky, které jsou kompatibilní s iPhonem. Nejnovější počin Sigma sport se nazývá Rox 12.0 sport. Tento typ cyklistického computeru nabízí uživatelům možnost trasování svých vlastních cest. Nastavení tréninkových jednotek, wifi a samozřejmě spoustu dalších cyklistických funkcí. S tímto modelem se Sigma sport snaží konkurovat ostatním výrobcům.

Celý vývoj by se však neobešel bez dostatečné zpětné vazby a tak Sigma sport podporuje řadu významných sportovních celků a sportovců. Mezi takové můžeme zařadit tým Sunweb,  Lotto Kern-Haus, Bulls,  Maloja - Rocky Mountain, Ghost, CX Team Drinkuth-ABUS-Focus, Focus MTB Racing Team, Team Roompot – Nederlandse Loterij nebo Israel Cycling Academy.

Sigma sport testuje všechny své produkty v interních laboratořích, aby odolaly těm nejnáročnějším podmínkám a firma u nich mohla zajistit dostatečnou kvalitu. Všechny výrobky Sigma sport splňují přísné německé provozní normy a žádný produkt není dodán, dokud neprojde přísnou inspekcí.

Potřebujete poradit?

Naši profesionální technici Vám odborně poradí a doporučí pro Vás to nejlepší.