Potřebujete poradit ? Zavolejte nám 485 106 003 info@ok-sport.cz
Zpět na stránky prodejny

Topeak

Německá značka Topeak prezentuje v každém svém produktu německou přesnost. Topeak vznikl roku 1991 kdy na trh se uvedl multifunkční klíč, který zákazník jednoduše připevnil na rám kola. High-endové doplňky Topeak produkuje do současné doby, za svou existenci posbírala řadu ocenění, které by ji mohla závidět nejedna firma a i tato skutečnost dělá ze společnosti Topeak lídra trhu.

Zpětnou vazbu poskytují firmě profesionální sportovci, mezi které se řadí tovární závodní tým Topeak Ergon, Scott Sram mtb rating, Mitchelton Scott Team, Canyon faktory rating, Fabio Wibmer, Remy Absalon, Sonya Looney. Tito jezdci posbírali celou řadu úspěchů po celém světě napříč disciplínám. Společnost Topeak využívá jejich zkušeností a každý rok tak může vylepšovat své produkty nebo navíc rozšiřovat své portfolio.

Mezi produkty Topeak patří pumpičky, které zákazník nalezne jak v podobě do dílny, tak pro cesty. Malé pumpy dovedl Topeak k dokonalosti. Uživatel se už nemusí bát zlomeného ventilku. Topeak totiž do svých pump integroval krátkou hadičku s nástavcem, se kterým není problém nafouknout duši s galuskovým nebo automobilovým ventilkem. Vše samozřejmě v miniaturním provedení, takže pumpička nezabere příliš mnoho místa.

Každý asi své kolo někdy opravoval a přesně pro tyto příležitosti nalezneme v nabídce Topeak i stojany. Ty jsou v nejrůznějších provedeních, některé modely dokážou kolo i zvážit. Pro ty, kteří své kolo vytáhnou za každého počasí má Topeak v nabídce blatníky, pro pohodlné sezení sedla a pro zvýšení bezpečnosti celou řadu světel. Zvláštní nabídku Topeak věnuje cestování. Dálkoví turisté mohou na své kola pořídit veškeré nosiče a brašny. Jako libůstku Topeak přidal do své nabídky stan pro jednu osobu, kde aktivní kostru tvoří samotné kolo. V nabídce nemůže být zapomenuto na kategorii nářadí. Topeak na trh přišel právě s multifunkčním klíčem a od té doby tuto kategorii jen a jen zdokonaluje. V široké nabídce si vybere i ten nejnáročnější zákazník.

Život je plný jednoduchých potěšení - nával studeného ranního vzduchu, čerstvě uvařená káva a objevování světa na vašem kole. Poslední co byste chtěli je problém s vaším vybavením a pokud pojedete s Topeak, problém nikdy nevznikne.

Zavolejte nám 485 106 003